Wie is wie?

Stuurteam

Sophie Allein - adjunct directeur
Waarnemend directeur
Els De Clercq
Waarnemend adjunct-directeur
sarah
Zorgcoördinator
Foto Jannes Thijsbaert en Anne Roelants

Jannes Thijsbaert

communicatieverantwoordelijke

jannes.thijsbaert@kaetterbeek.be


Anne Roelants

directiesecretaris

anne.roelants@kaetterbeek.be

Directiesecretariaat
Economaat 2020

Maarten Roellekens

medewerker economaat


Anja François

economaat - financiën


Sonia Vannieuwenhoven

contactpersoon preventie - opvoeder


Jurgen Tormans

coördinator infrastructuur

Economaat
Marte Jespers

Marte Jespers

Kwaliteitscoördinator
Amélie De Brabandere

Amélie De Brabandere​​​​​​​

Mentor
secretariaat

Carine Happaerts

leerlingenadministratie


Griet Van Rampelbergh

facturatie - opvoedster


An Rosseel

opvoedster


Grietje Vanroelen

onthaal

Leerlingensecretariaat
Laura Van Engeland & Charlotte Muscarella

Laura Van Engeland

Studiebegeleider


Charlotte Muscarella

Leerzorgbegeleider

Leerzorg
leerlingbegeleiding

Cindy Wood

leerlingbegeleider 2-4-6

cindy.wood@kaetterbeek.be


Marc De Corte

sanctiebegeleider

marc.de.corte@kaetterbeek.be


Anja Cornelis

leerlingbegeleider 1-3-5

anja.cornelis@kaetterbeek.be

Leerlingbegeleiding

Leerkrachtenteam

Vakgroep aardrijkskunde

Nik De Herdt, Elke Vandegaer, Kim Verbruggen en Wim Boussier

Aardrijkskunde
vakgroep artistieke vorming

Peter Shoutsen, Elise Broekaert en Eveline Vis

Artistieke opvoeding
bio

Wendy Malschaert, Carine Crabbé, Bart Vancampenhout, Elise Broekaert en Annika Nouwen

Biologie & natuurwetenschappen
chem

Annika Nouwen, Pascale Casteels, Sandra De Galan en Bart Vancampenhout

Chemie
vakgroep duits

Kara Schevernels en Maya Campbell

Duits
Vakgroep Economie

Geraldine Dudal, Isabelle Zeegers en Karen Debeer

Economie
engels

Johanna De Coux, Marie Drees, Aline Royberghs, Els De Clercq, Evy Troch, Charlotte Vermeyen, Amira Alqadrie en Marjan Deprez

Engels
Vakgroep Frans

Evi Geeroms, Thomas Elchardus, Aline Royberghs, Stéphanie Lambot, Vincent Socquet, Andie Vanreepinghen, Anne Swaelens, Myriam Hertecant en Maya Campbell

Frans
Vakgroep Wetenschappen

Mathieu Castelyn, Kenny Vercammen, Stefaan Cortebeeck, David Maquenne, Tim Stoelen, Katrien Swaelens, Griet Monteyne, Vantieghem Stijn, Elke Vandegaer, Vincent De Vits, Anouk Geypen

Fysica
Vakgroep Geschiedenis, Kunstgeschiedenis en Esthetica

Mieke Hofkens, Danielle Houbrechts, Dries De Saveur, Nina Vanderhaegen, Kim Verbruggen, Anaïs Maes en Annick Luyten

Geschiedenis, kunstgeschiedenis en esthetica
Vakgroep Huwe

Mieke Hofkens, Kim Verbruggen en Anaïs Maes

Humane Wetenschappen
Informatica

Yves Severyns, Kim Verbruggen, Tom Dekock en Pieter Verhaeghe

Informatica
Vakgroep Klassieke Talen

Freya Van den Bossche, Annemie Smekens, Tineke Liagre, Rozemarijn Vanoverbeke en Peggy Stevens

Klassieke talen
godsd

Mathias Vander Hoogerstraete, Muriel Lahor, Amy Jenet, Erik De Ridder, Efrem Palfliet, Patrick Stangé, Katrien Comyn, Samuël Bossers, Margalit Katz en Abdeltif Mezzour

Levensbeschouwing
Vakgroep LO

Phillipe Van Winden, David Evenepoel, Lien Lippens, Heike Beckers en Oumaima Abdelhadji

Lichamelijke opvoeding
Vakgroep Nederlands

Silke Heemeryck, Silke Billens, Tom Dekock, Saskia Baert, Steven Thielemans, Nina Vanderhaegen, Annelies Lantsoght, Sophie De Clercq, Wouter Vanderstraeten, Johanna De Coux, Jo Lavreysen, Kara Schevernels, Jasmijn Beuls, Daphne Gemballa

Nederlands
spaans

Myriam Hertecant

Spaans
techniek

Vincent De Vits, Kenny Vercammen, Nik De Herdt, Anouk Geypen, David Maquenne en Kevin De Baerdemaeker

Techniek
Vakgroep Wiskunde

Brent Van Der Linden, Kenny Vercammen, Mathieu Casteleyn, David Maquenne, Stijn Vantieghem, Tim Stoelen, Lieselotte Monteyne, Stefaan Cortebeeck, An Bernaards, Katrien Swaelens, Griet Monteyne, Jelle Janssens, Efrem Palfliet, Babs Dujardin, Katia Dennequin, Vincent De Vits, Anouk Geypen, Elke Vandegaer

Wiskunde